www.kievfishka.com.ua

Оригінальних Ігор

Зворотний дзвінок

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.

Ігри в скриньках

shkatulka 250

Командні ігри

komanda

Фотогалерея

PhotoGallary4

Відеогалерея

TV

facebook Шукайте нас в Facebook

youtub Дивіться на YouTube  

 

 

krikinol 1У Крокінол, можна грати за аматорськими або професійними правилами.
Аматорські правила:
Кожен гравець має 12 фішок одного кольору. Право розпочати гру визначає жереб. Право на удар переходить згідно з черговістю, після кожного удару незалежно від результату. Гра йде, зазвичай, до 100 очок, зазвичай у кілька раундів. Ігрове поле - це все велике коло, позначене зонами окулярів.

Удар. Удари по фішці наносяться клацанням пальця. Якщо фішка потрапляє в лунку (в центрі ігрового поля), гравцеві зараховується 20 очок, а фішка виймається з лунки і ставиться до бортика праворуч від гравця. Фішки суперника можна вибивати з ігрового поля, таким чином зменшуючи кількість очок. Штирі можна використовувати для зміни траєкторії руху своєї фішки.

Правильний удар. Гравець зобов'язаний прямим або відбитим від штирька ударом потрапити у фішку, свою чи суперника. Виняток – вільний удар.

Вільний удар Гра починається із вільного удару, тобто. коли на ігровому полі (всередині великого залікового кола) немає фішок суперника. Гравець, який починає гру, має право прямим ударом забити фішку в лунку, намагаючись заробити 20 очок. Якщо йому це вдається, його фішка знімається з гри і суперник має право на вільний удар. Право на вільний удар з'являється щоразу, коли на ігровому полі перед ударом гравця в заліковій зоні немає фішок суперника.

Помилка. Якщо гравець не потрапляє у фішку суперника прямим або відбитим від штирків ударом, то ця фішка знімається з гри в аут, і хід передається супернику.

Кінець раунду. Раунд завершено, коли кожен гравець використав усі свої 12 фішок.

Підрахунок балів. Підраховуються очки, згідно з розташуванням фішок, що залишилися на ігровому полі плюс фішки, які були відкладені після попадання в лунку, біля бортика праворуч від гравця (по 20 очок за кожну). Якщо ніхто з гравців не набрав 100 очок, грає другий тур тощо.

Кінець гри. Гра закінчується, коли один із гравців набирає 100 або більше очок.

Професійні правила:

Право розпочати гру визначає жереб.
Якщо на ігровому полі немає фішок суперника, дозволяється застосовувати вільний удар (безпосередньо в лунку). Фішку після точного попадання в лунку дістають і складають в окремому місці (зазвичай використовують прозорі ємності з пластику).
Якщо на ігровому полі є фішки суперника, тоді необхідно вибити цю фішку за межі ігрового поля, намагаючись забити свою фішку в лунку.
Якщо гравець не потрапляє у фішку суперника прямим або відбитим від штирків ударом, то ця фішка знімається з гри в аут, і хід передається супернику.

Партія складається з кількох раундів, і грає до 7 або 11 очок.

Підрахунок очок у раунді ведеться за забитими в лунку фішками. Одна забита фішка – 1 очко. Грає раунд, доки не закінчаться фішки. За перемогу в раунді нараховується 2 очки, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очків.

Парна гра:
При грі вчотирьох, два на два, фішки 12 шт. одного кольору, діляться порівну між партнерами з гри.
Хід передається за годинниковою стрілкою. Далі гра йде за описаними вище правилами, аматорськими або професійними.