www.kievfishka.com.ua

Оригінальних Ігор

Зворотний дзвінок

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.

Ігри в скриньках

shkatulka 250

Командні ігри

komanda

Фотогалерея

PhotoGallary4

Відеогалерея

TV

facebook Шукайте нас в Facebook

youtub Дивіться на YouTube  

 

 

«Студія оригінальних ігор» перший та єдиний в Україні офіційний постачальник інвентарю та обладнання, а також товарів та послуг, пов'язаних з оригінальними іграми, серед яких новус та карум.

IMG 0229Якість!

Нашими партнерами є Федерація новуса України, тому інвентар є виключно високою якістю. Саме на такому інвентарі проходять змагання та підготовка не лише українських гравців, а й майстрів міжнародного рівня.

Талант!

«Студія оригінальних ігор» співпрацює з українськими та міжнародними майстрами новуса, професіоналами, які беруть участь у проведенні турнірів, презентацій, майстер-класів у всьому світі. У нашій команді працюють спеціалісти з виготовлення, ремонту та обслуговування інвентарю, дизайнери, менеджери, спортивні тренери, організатори заходів.

kpi2012 024Багатогранність!

У нашій Студії Ви знайдете ігри для дружної сім'ї, для веселої компашки, для дачі та квартири, для спритних та кмітливих, для конкурсів та турнірів.
Наші ігри об'єднують, розважають та розвивають. Бажаєте провести незабутній вечір із друзями, організувати турнір у сім'ї чи між сім'ями, урізноманітнити дозвілля для відвідувачів вашого закладу? Тоді звертайтесь до нас!
Ми пропонуємо товари та послуги як приватним особам, так і корпоративним клієнтам. Ви можете ознайомитись з комерційною пропозицією  за посиланням.