www.kievfishka.com.ua

Оригінальних Ігор

Зворотний дзвінок

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.

Ігри в скриньках

shkatulka 250

Командні ігри

komanda

Фотогалерея

PhotoGallary4

Відеогалерея

TV

facebook Шукайте нас в Facebook

youtub Дивіться на YouTube  

 

 

dgemga 1

Після того, як башта побудована, гравці починають ходити. Першим ходить той, хто зводив вежу. Потім гра продовжується за годинниковою стрілкою.
Хід у дженге складається з витягування одного блоку з будь-якого рівня (за винятком того, що прямо під недобудованим верхнім) вежі та подальшого його розміщення нагорі вежі так, щоб його було можливо завершити (не можна добудовувати поверхи під незавершеним верхнім рівнем). Для вилучення блоку можна використовувати лише одну руку; друга рука теж може використовуватися, але торкатися вежі одночасно можна тільки однією рукою. Блоки можна підштовхувати, щоб знайти той, який найвільніше сидить. Будь-який посунутий блок можна залишити на місці і не продовжувати його виймати, якщо це призведе до падіння вежі. Хід закінчується тоді, коли наступний гравець торкнеться вежі, або коли пройде 10 секунд, залежно від того, що станеться раніше.

Гра закінчується, коли башта падає. Падінням башти вважається падіння будь-якого блоку крім того, що гравець в даний хід намагається розташувати нагорі. Програвши вважається той, у чий хід стався обвал вежі. Однак, якщо впало лише кілька блоків, то гравці можуть за бажанням продовжити гру.
Якщо ви стали останнім гравцем, який зміг вийняти блок і поставити його на гору, не зруйнувавши башту, ви переможець! Гравець, який зруйнував вежу, має побудувати її для нової гри.