www.kievfishka.com.ua

Оригінальних Ігор

Зворотний дзвінок

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.

Ігри в скриньках

shkatulka 250

Командні ігри

komanda

Фотогалерея

PhotoGallary4

Відеогалерея

TV

facebook Шукайте нас в Facebook

youtub Дивіться на YouTube  

 

 

foto ivan

 

Федерація новусу України та Студия орігинальніх ігр пропонує інноваційний підхід для залучення дітей та учнівський молоді до активного та здорового способу життя:
створення спортивних студій рухомих настільних ігор народів Світу в таборах відпочинку, шкільних і дитячих закладах.

Малорухливість сучасних дітей давно стала темою для нарікань як серед їхніх батьків, так і серед медиків-педіатрів. Наразі від тотальної гіподинамії (комплексу хвороб через малорухливий спосіб життя) страдають все більше дітей та молоді. Заклики медиків займатися фізкультурою та спортом не надто допомагають. Далеко не кожен може пересилити себе та примусити зробити зарядку чи пробіжку.

Доброю альтернативою «самопримусовій» фізкультурі є рухливі ігри, особливо на повітрі, та в живому спілкуванні. Цей аспект вартий особливої уваги.

Рухливі ігри – це корисно не лише для тіла, але й для душі – особливо нині, коли численні електронні «комунікатори», від телевізору до мобільника  та соцмереж, забирають у людини майже весь її вільний час, замість реального спілкування пропонуючи замінник, «ерзац».

Ігри народів Світу з багатовіковими традиціями, відмінно підходять для корисного і активного проведення часу, дозвілля та спортивних досягнень; викликають інтерес і знайомство з культурою інших країн; надають можливість брати участь в змаганнях різного рівня, в тому числі і міжнародних.

Ми пропонуємо не тільки створення ігротек, а й формат багатоборства рухомих настільних ігор серед дітей, індивідуальні та командні змагання по окремим іграм в рамках дитячої Олімпіади ігор народів Світу. 

Ігри народів Світу – активна складова культурного розмаїття сучасного суспільства.
Ці ігри відтворюють різні форми самовираження і допомагають навести мости взаєморозуміння між представниками різних культур.

Завдяки простоті складових Багатоборства ігор народів Світу, змагання доступні для будь-якої групи учасників, незалежно від віку, статі, фізичних можливостей. Це ідеальний варіант проведення змагань у таборах відпочинку, школах та інших навчальних закладах.